Časté dotazy

Pokud vám níže uvedené otázky neposkytly potřebnou pomoc, kontaktujte nás zde.

1. Kdy mohu kontaktovat zákaznický servis?

Našim zákazníkům jsme k dispozici v pracovní dny od pondělí do pátku, od 10:00 do 16:00 hod. Můžete nám kdykoliv poslat e-mail a my se na něj pokusíme odpovědět co nejdříve.

2. Poslal/a jsem vám e-mail. Jak dlouho si počkám na odpověď?

Odpovídáme zpravidla co nejdříve a před odesláním zásilek. Pro okamžitou odpověď nás můžete kontaktovat přes Facebook nebo Instagram během pracovních hodin. Pokud jde o e-mail, počítejte s odpovědí do pár hodin. K dispozici jsme od pondělí do pátku, od 10:00 do 16:00 hod.

3. Jak zjistím, jakou velikost zvolit?

Ke všem položkám je dostupná velikostní tabulka. Zde najdete podrobné informace o velikostech konkrétního produktu. Protože velikosti se mohou mezi kategoriemi a kolekcemi lišit, je důležité, abyste si prostudovali průvodce velikostmi pro každý konkrétní produkt. V případě objednávky nesprávné velikosti vám samozřejmě nabízíme 21-denní možnost výměny / vrácení

4. Do kterých zemí zasíláte?

Seznam všech zemí, do kterých v současnosti dodáváme momentálně nemáme dostupný. Odesíláme však téměř do všech zemí EU. Mimo zemí EU posíláme s přepravcem DHL dle aktuálního ceníku. Kontaktujte nás a rádi Vám s objednávkou pomůžeme.

5. Nežiji v žádné z lokalit, jako si mohu vytvorit objednávku?

V takovém případě nás kontaktujte přímo e-mailem na adresu info@loowfat.com

6. Právě jsem vytvořil/a objednávku, mohu ji zrušit?

Napište nám na e-mail info@loowfat.com a v případě, že jsme objednávku ještě nebyly odeslány, zrušíme ji. Objednávky, které náš sklad opustili, již bohužel nemůžeme zrušit.

7. Dnes jsem si vytvořil/a dvě objednávky. Můžete je spojit do jedné?

Napište nám na e-mail info@loowfat.com a v případě, že objednávka ještě nebyla odeslána, spojíme je. Objednávky, které náš sklad opustili již bohužel nemůžeme nijak upravovat.

8. Mohu změnit adresu doručení objednávky, která byla odeslána?

Ne, odesíláme pouze na doručovací adresu zákazníka uvedenou v objednávce a nelze ji už přesměrovat.

9. Všiml jsem si, že jsem zadal/a nesprávné poštovní směrovací číslo/byt, a balík se nyní vrací k odesílateli. Jaké jsou další kroky k opětovné zaslání balíku?

Jakmile byl balík vrácen do našeho skladu, a problémem byla špatně uvedena adresa, zákazníka budeme kontaktovat. Objednávku Vám po dohodě pošleme znovu na správnou adresu.

10. Balíček přišel poškozený. Co dělat?

Při přijímání objednávky zkontrolujte, zda nebyla během přepravy poškozena. Pokud zjistíte jakékoliv poškození, nahlaste to přímo dopravci. V případě že to nenahlásíte ihned a poškození balíku zjistíte až doma, je pro nás a přepravní společnost složitější problém vyřešit.

11. Mohu si osobně vyzvednout svou online objednávku?

Bohužiaľ. Objednávky posielame len pred zazmluvnených dopravcov.

12. Právě jsem dostal/a svou online objednávku. Mohu ji vrátit?

Ano, aby byl proces pro vás co nejjednodušší, v Loowfat využíváme aplikaci retino. Přečtěte si naše Zásady vrácení / výměny, které se nacházejí v našich Smluvních podmínkách. Pokud potřebujete udělat výměnu, jednoduše klikněte na odkaz zde a postupujte podle pokynů na stránce.

13. Poškozené nebo vadné zboží?

V případě, že jste dostali vadné zboží, kontaktujte náš zákaznický servis e-mailem nebo telefonicky dříve, než nám ji vrátíte.

14. Mohu svoji položku vyměnit za položku s vyšší cenou, pokud zaplatím rozdíl?

Ano. Vytvořte si novou objednávku a postupujte podle pokynů na výměnu zboží zde.

15. Jaká je doručovací doba zásilky?

Objednávky přijaté dopoledne zpravidla expedujeme tentýž pracovní den. Pokud máme v našem e-shopu větší slevu nebo speciální akci, zásilky jsou odesílány podle pořadí přijatých objednávek a mohou být expedovány do 3-4 pracovních dnů. Doručovací doba na Slovensko je 2-4 pracovní dny. Doručovací doba v rámci České Republiky je 1-3 pracovní dny dle zvoleného přepravce.

 

Jaká je cena poštovného?

Česká Republika:

DPD - 90, - Kč, Česká pošta - 98, - Kč, Zásilkovna Z-Point - 55 ,- kč a osobní odběr zdarma

Slovenská Republika:

DPD CZ - 5 €, Slovenská pošta - 4,2 €, Zásielkovňa Z-Point - 3,10 €

 

Ostatní země nájdete v naší anglické verzi e-shopu.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz