Poštovné ZDARMA se Zásilkovnou do konce Května! 💥

Pandafoo vyráží na dobrodružství!

Ve městě Pandaville žil mladý medvídek panda jménem Pandafoo. Byl známý svým nezaměnitelným stylem: mikinou s kapucí a cool teniskami. S jednou věcí si však Pandafoo nevěděl rady: Jakou práci by měl v životě dělat? Byl smutný, že se nemůže rozhodnout. 
Jednoho slunečného dne se Pandafoo ocitl v tajné skrýši svého otce, na podivném místě plném strojů, vynálezů a kreseb... Jeho otec, slavný vynálezce Pandaddy, se s ním chtěl podělit o něco velmi vzrušujícího:
"Mám pro tebe velké překvapení," zašeptal Pandaddy. "Vyrobil jsem speciální kouzelný nápoj, který by mohl probudit tvé skryté schopnosti! Cítím, že ta správná chvíle právě nastala."

Clanok-01_3

S široce otevřenýma očima a plný vzrušení držel Pandafoo v tlapkách malou lahvičku s nápisem "Chytré sérum". Zvědavá panda neváhala ani vteřinu a tajemný elixír vypila. Netušil, že právě tento odvážný doušek mu pravděpodobně změní život. "Páni! Cítím se jinak... jako bych dokázal cokoli!" vykřikl Pandafoo. Plný nadšení se rozhodl vydat na cestu: "Vyzkouším všechny zajímavé práce na světě! Teprve pak se rozhodnu, čím chci opravdu být."
Sbalil si batoh, naskočil na svůj skejt a vydal se prozkoumat svět povolání.

Clanok-01_4


Celý den strávil se slavným šéfkuchařem. Vaření mu šlo od ruky a připravoval jídla, po kterých chtěli všichni hosté restaurace nášup. Pak se Pandafoo přidal ke slavnému herci. Každou scénu zvládl na jedničku a publikum mu tleskalo.
"Celý svět je jeviště a já hraju hlavní roli!" zakřičel Pandafoo.

S každým novým dobrodružstvím se Pandafooovy mimořádné schopnosti jasně projevily. Všechna povolání mu šla skvěle a jeho talent se zdál neomezený. "Připadám si jako všeumělec!" jásal Pandafoo.
Zpráva o jeho neuvěřitelné cestě se šířila široko daleko. Lidé žasli nad jeho schopností bez námahy vyniknout v každé práci, se kterou se setkal. Jeho dovednosti ostatní nejen udivovaly, ale také inspirovaly. Děti i dospělí zjistili, že s odhodláním a vášní pro učení mohou i oni dosáhnout čehokoli na cestě, kterou si zvolí.
"I já to dokážu! Pandafoo nám ukázal, že sny nemají hranice," zvolal jeden z mladých obdivovatelů.

Najednou měl Pandafoo otevřené dveře k nespočetným dobrodružstvím a celé městečko Pandaville netrpělivě čekalo, jaké bude jeho další dobrodružství.

Jaká povolání a mise mu zkříží cestu příště?

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz