Novinky

Prazdniny

Tipy kam s děckama na hory:

KidPark Areál

Tak třeba v Krkonoších můžete zajet do KidPark Areálu. Ten je přímo stvořenej pro malý lyžaře a vášnivý snowboardisty! Na sjezdovkách jsou dokonce vyznačený tratě s pohádkovýma postavičkama a v areálu je spooousta atrakcí. A pokud se naskytne příležitost, můžete si užít i večerní lyžovačku.


Lipno - FoxPark

Hromadu zábavy si taky užijete ve FoxParku na Lipně. V tomhle supr areálu si děcka zdarma vyzkouší lekce přímo na sjezdovce, kde se taky konaj animační programy. Ubytovat se můžete v Amenity Hotel & Resort Lipno, kde je taky výstava Lego, která určitě fascinuje i tebe a nejen děcka. Po náročném dni si můžeš dopřát zasloužený odpočinek ve wellness nebo si společně s dětma zaplavat v bazénu.


Demänová Rezort: Ski Centrum

Pokud máte s děckama namířeno na Slovensko, nenechte si ujít Ski Centrum v rezortu Demänová. Děti se tady můžou naučit lyžovat i na oddělenejch sjezdovkách s instruktory a nebo se zabavit v dětským parku. V klidu... i ty si tady odpočineš. Přímo v rezortu můžeš navštívit fitness a wellnes. Za návštěvu pak stojí taky FUN centrum a MiniZOO. Vše je do 10 minut chůze a každý apartmán má super výhled na Západní a Nízké Tatry.


Ski Areál Dolní Morava

Ski areál Dolní Morava je bomba pro malý lyžaře a snowboarďáky! Je tu horský dětský kolotoč, lanové vleky a kopec zábavy na jednom místě. Pro nejmenší lyžaře je tu bezpečný dětský lyžařský park, a taky osvětlená sjezdovka pro večerní lyžovačku. Na program si přidejte taky bobovku a sáňkovačku.


Ice Park a Winter Wonderland

Pokud se nechystáte na hory, ale hledáte poklidnější zábavu, kterou si děcka užijou, určitě stojí za návštěvu tyhle zábavní parky v Praze: V Ice Parku v Riegrových sadech najdete top ledovou výstavu, ze který budete všichni unešený. A v Letňanech se můžete mrknout na Winter Wonderland, kde najdete osvětlenou výstavu s pohádkovou atmosférou, která ohromí i dospěláky.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz